CHIC & GRACE

Naše Služby

bang gia CG

Manikúra/ Manicure

– klasická (mokrá) manikúra

Jedná se o základní úpravu nehtů – upravíme tvar všech nehtů do stejné délky, (vždy přihlížíme k nejkratšímu nehtu), tvar se určí po dohodě s klientem (oválný, hranatý, mandlový,..). Po upravení nehtů následuje změkčovací koupel, po které se ošetří kůžičky. Nehty se vyleští a připadně se nalakují.

Pedikúra/Pedicure

– klasická (mokrá) pedikúra

Celá procedura začíná koupelí nohou v lázni se změkčujícími přísadami, která může trvat deset až dvacet minut. Po koupeli dojde ke změkčení otlaků a mozolů a uvolnění nečistot z nehtových lůžek. Poté se nohy osuší a dojde k základní úpravě nehtů – zastrižení, opilování, vyleštění, ošetření nehtů a kůžiček, případně lakování a odstranění otlaků sklapelem či ostrou žiletkou.

Zdobení nehtů

Nehty zdobíme širokou škálou třpytek, kamínků a také nabízíme ruční malování. Zdobíme též podle vzorů od klienta.

MODELÁŽ NEHTŮ

Modeláž nehtů

– shellac

Nová možnost úpravy nehtů, která má mnoho výhod, mezi které patří minimální poškození, zpevnění nehtů, vysoká odolnost a snadná aplikace díky speciálnímu složení a schnutí v UV lampě. Pro shellac metodu používáme prestižní značku Christrio, která už se na trhu pohybuje a dodává inovativní novinky už přes 15 let.

Modeláž nehtů (doplnění 400,-) Acryl nails with gel colour

– akryl
Při této technice se na nehet štětcem nanese akryl pomocí tipu nebo šablony se nehet prodlouží a nechá se vyschnout na vzduchu. Akrylové nehty se odstraňují velice jednoduše acetonovým odlakovačem. Každé 2-3 týdny je nutno chodit na úpravu nehtů.

Modeláž nehtů (doplnění 400,-) Gel Nails with gel colour

– gel
Na nehty je nanesen gel, který je podobné hustoty jako obyčejný lak. Je možné nehet prodloužit pomocí tipu. Každá nanešená vrstva schne pod UV světlem, který gelu dodává odolnost.

THAJSKÁ MASÁŽ / THAI MASSAGE

Masáž rukou 15 min

hand massage 15 minutes

Masáž nohou 30 min

foot massage 30 minutes

PERMANENT MAKE-UP

Permanentní make-up Eyebrow Microblading

– vláskování – microblading
Moderní metoda ruční techniky permanentního make-upu, při které se rekonstruují jednotlivé chloupky, domodeluje se část nebo celé obočí chloupek po chloupku.

Permanentní make-up Eyebrow Ombre

– stínování obočí
Metoda stínovaní permanentním make-upem spočívá ve vytvoření ideálního tvaru obočí, který je doplněný přirozeným stínem mezi vláskami. Metoda stínování dodá obočí velmi přirozený vzhled. Vytvořený stín přirozeně splývá s vláskami v obočí a zvýrazní jeho tvar.

Prodloužení řas / Eyelash Extensions

– volume effect Nový / New set
Volume effect prodloužení řas se od klasického způsobu proudloužení liší tím, že při klasickém prodloužení je upevněna jedna umělá řasa na jednu pravou, zatímco u volume effect prodloužení je na jednu řasu upevněno více umělých řas spojené v jeden vějířek. Při tomto proudloužení jsou používány jemné, odlehčené řasy, takže i přes větší množství upevněných řas je tento způsob v mnoha případech dokonce i lehčí než způsob klasický. Proto je volume effect prodloužení vhodný i pro ženy, které mají řas málo, nebo mezi nimi mají mezery.

Prodloužení řas / Eyelash Extensions

– volume effect Doplnění / Renewal

Prodloužení řas / Eyelash Extensions (doplnění 599,-)

– klasické prodloužení / Classic
Klasická metoda prodloužení řas se ve světě pohybuje už desítky let. Jedná se o upevnění jedné umělé řasy na jednu řasu pravou. Dochází tak k přirozenému efektu hustých řas. Celý proces trvá 1.5 – 2 hodiny.

KADEŘNICTVÍ

Barvení

Nabízíme různé techniky barvení. Od klasického barvení při zachování vaší barvy či různé módní barevné trendy či druhy a techniky melírů. K barvení používáme špičkovou italskou značku Compagnia Del Colore.

Stříhání

Po konzultaci s klientem zvolíme střih odpovídající tvaru obličeje a přání klienta, aby se zaručila stoprocentní spokojenost.

US

Kontakt

ADRESA
Vratislavova 58/3
128 00 Praha 2

SPOJENÍ
799 792 705
info@chicgrace.cz

 Napište nám na Messengeru

Přijímáme objednávky telefonicky, emailem a Facebook.

Sledujte nás na Instagramu a Facebooku!

YY

Chci objednat

Request was denied for some reason.